Yorumlar:

0
 0

Yangın hiç kimsenin başına gelmesini istemediği kötü bir durumdur. Yapılarda çıkan yangının büyüklüğüne göre evlerde ve işyerlerinde birçok eşya da zarar görmektedir. Yangına kısa sürede müdahale edilmediğinde ise yapıda çok daha büyük zararlar oluşabilmektedir. Yangın sonrasında yangın çıkan yapının tekrar eski haline getirilmesi ve kullanılabilir duruma getirilmesi için yangın sonrası temizlik işlemlerinin yapılması gereklidir.  Adana’da bulunan temizlik firmamız Albeyaz Temizlik yangın sonrası temizlik hizmetlerini de vermektedir. 8 yıldır Adana ve çevresinde hizmet veren firmamız bu konu da profesyonel olarak çözümler üretmektedir.

Yangın sonrası temizlik normal temizliklere göre çok daha önemli ve büyük özen isteyen bir işlemdir.  Evin ya da yapının büyüklüğüne göre uygun sayıda ekip belirlenmeli ve kaliteli temizlik ekipmanları ile temizlik işlemlerinin yapılması gereklidir. Albeyaz temizlik olarak yangın sonrası temizlik için bizlere başvuran müşterilerimize öncelikle keşif hizmeti sunuyoruz. Keşifteki amaç ise yangından sonra tekrar kullanılabilecek eşyaların belirlenmesi ve müşteriye bu konu hakkında bilgi verilmesidir. Daha sonra profesyonel bir ekip ile yangın olan yerde çalışmalar başlatılır.

Yangın sonrası temizlik çok zor bir işlem olduğu ve büyük önem taşıdığı için bu konuda tercih edilecek firmayı da özenle belirlemek gerekir. Aksi halde zaten büyük zarar gören yapı ve eşyalara bilinçsizce müdahale edilmesi sonucunda daha da büyük zararlar ve kayıplar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden böyle bir temizlik ihtiyacınız olduğunda iyi bir araştırma yaparak karar vermek gerekmektedir. Albeyaz temizlik olarak bu konuda gereken önemi ve titizliği gösteriyor ve evinizi tekrar eski haline geri getiriyoruz. Yangın ile birlikte yapıda oluşan kötü kokular ve is lekelerini tamamen çıkartılarak evinizi tekrar kullanılabilir hale getirmekteyiz. Yangından sonra temizlik işlemlerini yaparken özel olarak bazı deterjanlar kullanıyoruz. Bu sayede eşyalardaki ve yapılardaki atıklar ve lekeler özel olarak kullandığımız yöntemlerle çıkarılmaktadır.

Yangın sonrası temizlik konusunda firmamız farklı hizmetler de sunmaktadır. Yangından sonra temizlenen evin ya da işyerinin, tadilat ve yeniden dekorasyon hizmetlerini de isteyen müşterilerimize sunmaktayız. Bu konuda firmamız usta ellerden yardım alarak yapıların yangından sonra tekrar eski haline getirilme konusunda da yardımcı olmaktadır. Yangından sonra evlerin ve işyerlerinin temizlik işlemleri oldukça zordur. Albeyaz temizlik olarak bu kötü durum sonucunda oluşan kirliliği en kısa sürede temizleyerek yaşam alanınıza bir an önce kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.