23 Ekim 2014

Yorumlar:

0
 Ekim 23, 2014
 0
Category: Uncategorized

Hastane gibi en önemli noktalarda temizlik hizmeti sağlayan firmamız profesyonel ekiplerle insan sağlığının en kıymetli olduğu noktalarda hizmet vermektedir. Sekiz yıllık tecrübesi ile Adana’da bu konuda başta gelen firmamız Albeyaz temizlik ile hastanelerde emin ellerde. İnsan sağlığının göz önünde bulundurulduğu en hassas nokta olan hastaneler devamlı dezenfekte edilmeli ve burada çalışan sağlık ekipleri tamamen profesyonel olmak mecburiyetindedir. Hijyenik ortamların zorunlu olması ve bunun sürekliliğinin olması gereken durumlarda en iyi hizmeti veren firmamız bu konuda ki en büyük yardımcınızdır.

Hastane temizliği hastaların sağlığını korumak, hastaneye gelen ziyaretçilerin sağlığını korumak için üzerinde durulması gereken en önemli durumdur.  Hastaların hastanelerde enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşmasına engel olmak için yürüttüğümüz sistemli temizlik ile bunun konunun üzerinde titizlikle durmaktayız. Sistemli, organize ve eğitimli bir temizlik ekibiyle verdiğimiz hizmet müşteri memnuniyeti ile birlikte en önemlisi hasta memnuniyetini sağlamak üzere kurulmuştur.

Sağlık bakanlığının direktifleri ile yapılması gereken hastane temizliği hasta sağlığını korumak için organize olmuş profesyonel bir ekiple yürütülmelidir. Biz de bu hizmeti kurduğumuz üstün ekipler ile yürütmekte ve insan sağlığına verdiğimiz önemi gözler önüne sermekteyiz.  Sekiz yıldır Adana’ da verdiğimiz kaliteli hizmet ve güvenilir temizlik ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran politikamız ile hastanelerde önem verdiğimiz titizliği birleştirerek insan sağlığını ön planda tutmaktayız. Kullandığımız teknolojik ekipmanlarla son sistem temizlik sağlamakta ve bunu hastaneler gibi önemli yerlerde hizmet olarak sunmaktayız.

Herhangi bir bırakılan mikrobik alanın bile olumsuz etkiler yaratacağını bilmekte hijyeni ve kaliteyi ön planda tutmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile yıllardır temizlik sektöründe lider olan firmamız Adana’ da birçok hastanenin temizliğini de yapmaktadır. Bu alanda gelişmiş bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile üst düzeyde bir hizmet sunmaktayız.  Hasta ve hastaneye duyduğumuz özen ile sağlıksız ortamların oluşmasına engel olmakta ve bu şekilde bilinçli hareketler yapmak zorunda olduğumuzu unutmadan temizliği yapılabilecek en iyi şartlarda yapmaktayız.

Hastane temizliği firmamızın profesyonellikle yürüttüğü ve en iyi olduğu alanların başında gelmektedir. Siz de firmamıza hastanenizi emanet ederek temizlik konusunda en doğru seçimi yapabilirsiniz. Hastaya ve insana olan saygıyı unutmadan sürekli hijyen parolası ile hasta ve hastane personeline sunduğumuz hijyenik ortamla gurur duymaktayız. Tecrübemiz ve kalitemiz ile Adana’ da yıllardır sürüttüğümüz temizlik hassasiyetini hastanenizde de sağlayabilirsiniz. Böylelikle hasta ve yakınları için daha güvenilir ortamlar yaratabilir ve sağlıklarını koruyabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.