23 Ekim 2014

Yorumlar:

0
 Ekim 23, 2014
 0
Category: Uncategorized

Adana’da kurmuş olduğumuz temizlik hizmeti veren şirketimiz Albeyaz Temizlik ile siz değerlik müşterilerimiz için detaylı temizlik organizasyonu ile profesyonel hizmetler sunuyoruz. Albeyaz temizlik bünyesinde yer alan personelimiz ile bir ekip oluşturarak çalışıyor ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek işlemlerimizi yapıyoruz. Havuz temizliği, bina temizliği ve bunun gibi pek çok işlemin yanı sıra son dönemlerde oldukça fazla ihtiyaç duyulan kimyasal temizlik hizmeti de veriyoruz. Kimyasal temizlik işlemi borularda ve baca gibi alanlarda yapılan bir temizlik işlemi türüdür.

Kimyasal temizlik yapılırken bir kimyasal maddenin çözünebilmesi için başka bir kimyasal madde gereği oluşmaktadır. Bu aşamada alanında uzman kimyacılar ile kimya mühendisleri devreye girmektedir. Yetkili kişiler kapsamında onay verilmesi ile birlikte kullanılacak olan kimyasal maddenin dozu ve uygulama şekli kararlaştırılarak uygulanacaktır. Boru temizliği için kullandığımız üst düzey çözücü kimyasalları gerek duyduğumuz kadarıyla cihazların içerisinde muhafaza ederek uyguluyoruz. Temizlik sırasında içerisinde yağ birikmiş olan kanalların yağdan arınmasını sağlıyoruz.

8 yıldır temizlik konusunda faaliyet gösteren firmamızda kaliteyi benimsemiş personeller müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuz ile güven koşuları içerisinde çalışmaktadırlar. Albeyaz temizlik bünyesinde yer verdiğimiz her bir personelimizin sağlığını düşünüyor ve kimyasal maddelerden etkilenmemeleri için gerekli önlemleri alıyoruz. Zift ve yağ gibi çözünmesi zor olan maddelerin doğru kimyasallar ile borulara ya da bacalara zarar vermeden temizlenmesini sağlıyoruz.

Kimyasal temizlik sırasında kullandığımız elektronik cihazlar son teknoloji ile donatılmıştır. Bu sayede iş gücünü minimum tutarak dilediğiniz temizlik hizmetine çok daha kısa sürede ulaşabiliyoruz. Albayrak temizlik ile çalışmak isterseniz Adana ve çevre ilçelerde yer alan firmalar olarak kurumsal olmanız şartı ile tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin memnun kalarak bir sonraki dönem işlerinde de bizimle çalışmasını temenni ederek titizlik gösteriyor ve gerekli detayları da gözden kaçıramadan temizlik hizmeti veriyoruz. Diğer temizlik türlerinden farklı olarak daha farklı bir çalışma prensibi gerektiren kimyasal temizlik, koşulları itibariyle oldukça sıkıntılı bir süreçtir.

Çözünmekte olan maddelerin bu işlem sonuçlanıncaya kadar geçirdiği organik bozunmalar ile çevreye koku ve duman gibi hoş olmayan emenler yayılmaktadır. Çalışanlarımızın bu koşullardan en az etkilenecek biçimde işlerini en iyi şekilde yapabilmeleri için düzenli denetimler yapıyoruz. Teslim etmeden önce müşterimize karşı mahcubiyet yaşamamak açısından son kontrollerimizi yapıyoruz. Eksik kalan bir durumda bizimle tekrardan iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işin düzeltmeleri için güler yüzle hizmet vermeye devam edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.