23 Ekim 2014

Yorumlar:

0
 Ekim 23, 2014
 0
Category: Uncategorized

Adana’da hizmet veren Albeyaz temizlik şirketimizin sunduğu hizmetlerden biri de market ve mağaza temizliği hizmetidir. Aynı zamanda ilçelere de hizmet sunan şirketimiz mağazalarınızın temizliğini periyodik olarak yapmaktadır. Mağazanızın temiz ve şık görünmesi için sekiz yıllık tecrübesini ortaya koyan ekiplerimiz sunduğu kaliteli hizmet ve üstün temizlikle müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak yapılan temizlik market ve mağazalarınızın daha şık ve ilgi çekici hale gelmesinde rol oynayan en büyük etmenlerin başında gelmektedir.

Tecrübeli ekibimiz kullandığı kaliteli ürünler ve teknolojik destek ile kısa zamanda temizliği sağlamakta ve periyodik olarak temizliğe gelmektedir. Ayrıca istediğiniz zamanlarda da şirketimizle iletişime geçerek ek temizlik isteyebilmektesiniz. Memnuniyeti yıllardır ön planda tutan firmamız temizlik ve hijyen anlamında piyasada ki diğer firmaların oldukça önündedir.  Market ve mağaza temizliği kapsamında sunduğu hizmetle mağazalarınıza gösterilen özen ve kaliteli hizmet ile bu kapsamda hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya gelmemektesiniz. Kurduğumuz ekiplerle mağaza mağaza gezmekte ve birçok market ve mağazaya hizmet vermekteyiz.

Siz de mağazanızın temizliğini şirketimize emanet ederek en doğru seçimi yapabilirsiniz.  Kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen kaliteli ürünler olmakla birlikte sunduğumuz hizmetle birleşip tamamen kaliteli bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Adana’ da birçok mağaza ve market temizliği yaparak bu konuda verdiğimiz üstün hizmeti taçlandırmış durumdayız. Güler yüzlü personelimiz ve tecrübeli ekiplerimiz ile kısa zamanda mağazanızın temizliğini bitirmekte ve size engel yaratacak hiçbir durum oluşturmamaktayız. Sizin ek istekleriniz haricinde periyodik olarak gelen ekiplerimiz temizliği yapmakta ve mağazanızdan ayrılmaktadır.

Profesyonel ekiplerimiz ve yılların verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Oldukça gelişmiş organizasyon yapımız ile söylediğimiz tarih ve saatte temizliğiniz periyodik olarak yapılmaktadır. Ayrıca sağladığımız showroom temizliği ve genel temizlik ile sunduğumuz hizmetleri çeşitlendirerek kaliteli olmayı amaç edinmekteyiz. Diğer temizlik firmalarından ayrıldığımız nokta kaliteli hizmet ve gelişmiş organizasyon yapımızdır.

Yıllardır sunduğumuz üst düzey hizmet ve müşterilerimizin memnuniyeti kalitemizi ortaya koyan en iyi göstergedir. Market ve mağaza temizliği kapsamında şirketimizi seçerek büyük bir dertten kurtulmuş olur ve hijyenik bir ortama kavuşabilirsiniz. İş anlayışı yüksek çalışanlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat içerikleri ile sunduğumuz bu hizmet kesinlikle ilginizi çekecektir. Tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle mağaza ve marketlerinizi farklı bir görüntüye kavuşturabilir ve müşterilerinizin mağazanıza olan ilgisini artırabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.