23 Ekim 2014

Yorumlar:

0
 Ekim 23, 2014
 0
Category: Uncategorized

Pek çok insan yaşadığı alanlarda doğa imzası oluşturarak daha huzurlu ve mutlu adımlar atabilme çabası içerisinde bahçe düzenlemesi yapmaktadır. Bu düzenleme sırasında seçilen bitkiler ve yaşam koşulları oldukça büyük önem taşır ve tüm bunlar bir bütün olarak ele alınması gereken durumlardır. 8 yıldır hizmet verdiğimiz firmamız ile Albayrak Temizlik olarak Adana’da temizlik ve düzenleme hizmeti sunuyoruz Müşterilerimizin bahçeleri için kurumsal olarak çalışıyor ve bahçe bakım hizmeti de dahil tüm düzenlemelerinizi yapıyoruz. Bunun için alanında özelleşmiş profesyonel insanlar ile çalışıyoruz.

bahçe-bakım-bahçe-1-160x160 bahçe-bakım-bahçe-2-160x160 bahçe-bakım-bahçe-3-160x160 bahçe-bakım-bahçe-4-160x160

 

Bahçelerinizin son derece düzenli ve bir o kadar da uzaktan algılandığında sistemli olabilmesi için alanında uzman kişiler tarafından düzenlenmesi gerekmektedir. Görsel olarak farklı tasarımlar yapılarak sizlerin her daim hoş zamanlar geçirebildiğiniz bahçeler dizayn edebiliyor. Bahçe temizliği de dahil olacak şekilde profesyonel anlamda hizmet sunduğumuz şirketimiz ile dönemsel bahçe bakım işlemlerinizi de gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerin bize emanet etmiş olduğu bina, villa ya da farklı yapıların bahçe alanlarını son derece hızlı bir biçimde organize ediyor, bakımları tamamlanmış olarak sizlere teslim ediyoruz.

Teslimat sürecinde eğer bir durum hakkında fikriniz var ise bizlere iletmeniz dahilinde isteklerinize yer veriyor ve bahçe düzenlemenizi sizin fikirleriniz ışığında yapabiliyoruz. Bu konuda teknik olarak bilgi anlamında donanımlı çalışanlarımız ile ekip formatında hizmet sunuyoruz. Bahçe temizliği, bakımı ve onarımı ile ilgili olarak her türlü talebinizi bize iletebilirsiniz. Adana’da yer alan ya da ilçelerde varlığını sürdüren bahçeleriniz için ekim, bakım, onarım fonksiyonları ile hizmetimizde genişlik ilkesi ile hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalıştığımız firmamız ile gerekli durumlarda kimyasal temizlik işlemi de dahil olacak biçimde pek çok temizlik hizmetini sunuyoruz. Bahçe bakımı sırasında yeşillendirilmesi gereken alanlar için daha çok zaman gerektiğinden bu konuda daha farklı bir politika ile çizelge yöntemi ile planlı olarak hizmet veriyoruz. Eğer kolay yolları tercih ederek verimli topraklar üzerinde döşenmiş hazır çim rulo tercihe derseniz bu hizmet için oldukça kısa süre yeterli olmaktadır Bu sayede bakımı kolay çimleriniz oluyor ve rahatlıkla bahçenizde zaman geçirebiliyorsunuz.

Bahçe bakımı ve düzenlemesi için web sitemiz üzerinden ya da iletişim adresimizden firmamıza ulaşabilir, her türlü projeniz için yenilikçi fikirler alabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirirken farklı ve düzenli olması koşulu ile değişik önerilerde bulunuyoruz. Müşterilerimizden bağımsız çalışmıyor ve sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Albayrak temizlik ile kalite ve güven bir arada siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.