23 Ekim 2014

Yorumlar:

0
 Ekim 23, 2014
 0
Category: Uncategorized

Havuz, pek çok alanda kullanılan ve lüks olması dolayısıyla insanların ilgisini çeken bir kavramdır. Bir komplekse ait havuz yapılandırması söz konusu olduğunda, yapım çalışmaları bitiminde ciddi bir temizlik gerekmektedir Kullanılan harçlar ve polimer malzemeler etrafa saçılan pek çok farklı madde ile tam bir görüntü kirliliği oluşturmaktadır. Bunun dışında havuz içinin tam anlamıyla arındırılmış ve temiz olabilmesi de büyük bir önem taşır. Adana’da kurduğumuz şirketimiz ile havuz temizliği de dahil olacak biçimde siz değerli müşterilerimiz için temizlik hizmeti sunuyoruz.

Havuz temizliği kullanılan kimyasal maddelerin yoğunluğunun tam olarak profesyonelce ayarlanması bakımından diğer temizlik durumlarından daha farklı ve kapsamlıdır. Bu açıdan bakıldığında vizyon olarak kalite ve güven çerçevesi içerisinde müşterilerimize en uygun hizmet vermeyi amaç edindiğimiz firmamızda bu kimyasalları uygulayacak profesyonel ekip ile hizmet veriyoruz. İnsan sağlığı söz konusu olduğundan hem çalışanlarımızın hem de iş yaptığımız alanda yaşayacak olan bireylerin sağlığını tehlikeye atabilecek en ufak bir durumu dahi düşünüyoruz.

Planlı hareket ederek öncelikli olarak tankın dış alanını temizliyor sonrasında da tank içerisini defalarca temizletecek biçimde kontrol ediyoruz. Bu arada tam olarak temizlik yapılması ile tankın dolumu çok dikkat gerektiren durumlardır. Tankı doldurma aşamasında havuz suyunda oluşabilecek mikroorganizmaların varlığına son erebilmek amacıyla klor katkılı bir kimyasal kullanarak havuz suyunu insan sağlığı açısından hastalık yapıcı etmenlerden uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Böylece daha berrak ve sağlığa uygun bir havuza sahip olabiliyorsunuz.

Tank eğer daha önce kullanılmış bir tank ise burada üreyebilecek olan bakteri ve diğer mikroorganizmalar hastalık yapıcı etmenler olabilir. Bu aşamada tankın normal bir atık su ile doldurularak beklenmesi söz konusudur. Amaç ise insan vücudunda hastalık yapacak olan mikropların üremesini sağlamak ve yerinde müdahale ile tamamının yok olmasını sağlamaktır. Böylelikle bir dahaki dolum sırasında normal su kullanılabilecek ve kimyasal katkısı ile hiçbir sıkıntı oluşmayacaktır. Havuz temizliği yapılırken tüm detay temizlik noktaları tarafımızca kontrollü bir biçimde uygulanmaktadır.

Havuz temizliği yapılırken kullanılan hortum ve havuz süpürgesi malzemeleri ilk defa kullanılıyor ise dezenfekte edilmelidir. Bu aşamada hizmet verdiğimiz personelimiz ile son derece titiz çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizin aklında hiçbir soru işaret, kalmaması için yaptığımız için hakkını vererek yapılmasına özen gösteriyoruz. Havuzun ilk doldurulmadan önceki temizliği ve sonrasındaki dolumda kullanılan kimyasal ile temizliği detaylı olarak tarafımız çalışanlarınca yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.