Albeyaz temizlik olarak kurduğumuz firmamız ile 8 yılı aşkın süredir müşterilerimiz için Adana ilinde kurumsal temizlik ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında havuz bakım ve temizliği, bina temizliği, dış cephe ve iç zemin temizliği, kimyasal temizlik gibi pek çok işlem yer alıyor. Bu sayede her konuda temizlik anlamında müşterilerimize tek adresten hizmet vermeye gayret ediyoruz. Kalite ve güveni tek bir adreste buluşturarak profesyonel hizmet kalitesi ile güçlendirdiğimiz firmamızda siz değerli müşterilerimize özel cazip fiyatlar eşliğinde temizlik imkanları sunuyoruz.

Endüstri alanının genişliği ile ortak çözümler sunduğumuz firmamızda bu alanda pek çok yere temizlik hizmeti vermiş bulunuyoruz. Endüstriyel temizlik hizmetleri kapsamında fabrikalar üretim tesislerine ve tesisat gibi mekanik işlerle uğraşan firmalara kurumsal bazlı çözüm önerileri sunuyor ve tüm temizliği detaylı bir biçimde üstlenerek tamamlıyoruz. İnsan gücüne ek olarak son derece kaliteli olarak üretilmiş teknolojik donanıma sahip cihazlar ile temizlik sistemimizi hızlandırıyoruz. Fabrikalardaki üretim sonucunda ciddi anlamda temizlik gerektiren durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu temizlikler için gerekli tüm malzemeler ile üst düzey hizmet sunuyoruz.

Endüstriyel atıkların temizlenmesi sırasında bazı kimyasallar ve suyun buhar gücü bileşiminden ortaya çıkan temizlik sistemleri etkili olmaktadır. Bu şekilde çalışan personelimiz kalite ve güven çerçevesi içerisinde hizmetlerini devam ettirmektedirler. Endüstriyel temizlik hizmetleri işlemlerimizin en kısa sürede tamamlanarak firmaya teslim edilmesi ile üretim süreci özellikle de fabrikalarda devam etmektedir. Bu nedenle temizlik fabrika çalışıyorken de devam edebilmektedir. Ama genel olarak eğer mümkünse fabrikanın çalışmadığı saat dilimlerinde temizlik uygun olacaktır.

Endüstriyel temizlik hizmetleri verdiğimiz firmamız ile Adana ve çevre ilçelerde yer alan fabrika, üretim tesisi ve endüstri üzerine kurulmuş kurumlara profesyonel çalışanlarımız dahilinde temizlik hizmeti sunuyoruz. Kimyasal kullandığımız fabrikalarda çalışanlarımızın sağlıksal koşullarda olumsuz etkilenmemesi için gerekli iş kıyafeti, baret ve maske ile işlem yapmalarını sağlıyoruz. Bu aşamada iş aldığımızda ilk olarak planlıyor ve sonrasında da gerekli uygulamaları plan çerçevesinde sıralı olarak hayata geçiriyoruz.

Çalışma ortamınızın er daim temiz olması ile daha sağlıklı ve verimli durumlar oluşturmak istiyorsanız adresiniz firmamız olacaktır. Çalışma alanınız ne kadar temiz olursa yaptığınız üretim ya ad farklı işlemdeki iş o kadar verimli olacaktır. Çalışanların sağlığı açısından da temiz ortamda işlemlerin yapılması büyük nem taşımaktadır. Bu konuda titiz davranarak üst düzey teknoloji cihazlarımızla hizmet verdiğimiz firmamızla çalışabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.