Gıdadan endüstriye kadar, tüm hizmet sektöründe faaliyet gösteren tesislerin, en az üretim kaliteleri kadar temizlik ve hijyenik üretime de dikkat etmesi gerekmektedir. Bu hijyen ve temiz tesis sağlayabilme durumu ise herhangi bir firma ile ne yazık ki başarılamamakta, işin uzmanı olan, işine ve müşterisine kullandığı malzemelerden verdiği hizmete kadar her alanda son derece hassas olan şirketler tarafından başarılabilmektedir. İşinde kaliteden asla ödün vermeyen ve kendi rakipleri içerisinde yerini hiçbir zaman yarışarak değil, sadece işine gösterdiği ciddiyet ile yükseklere taşıyabilmiş olan Albeyaz Temizlik Şirketi, kurulduğu yıldan günümüze kadar tam sekiz senedir hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermemiştir. Sözleşmeli temizlik personeli alımlarına ayrıca bir hassasiyet gösteren temizlik şirketi, firmanın kalitesinin temizlik personellerinin huzuruna ve kalitesine bağlı olduğu bilinci ile yalnızca birçok aşamadan ve eğitimden geçirdiği personeller ile çalışma prensibine sahiptir.

Adana ilindeki tüm tesis temizliklerini, eğitimli ve alanında uzman elemanları ile sekiz senedir hijyenik birer çalışma ortamına dönüştürmeyi sağlayan temizlik şirketi, kullandığı temizlik malzemelerini en başından beri Türk standartlarına uygun ve alerjik reaksiyon göstermeyecek kimyasallardan olmasına dikkat etmektedir. Ayrıca çalışan kadrosuna alacağı temizlik elemanları için de, yaş, cinsiyet ve genel nitelikler açısından kategorileştirmekte, böylelikle tecrübeli ya da tecrübesiz olması fark etmeksizin, her elemanı için eğitim sağlayarak işe başlatmaktadır. Çalışma dönemi devam ederken de ara ara ihtiyaç görüldüğü takdirde ya da rutin olarak ayda bir elemanlarına eğitim vermeye devam eden Albeyaz Temizlik Şirketi, yine çalışma koşullarının hem eleman hem de müşteri açısından en güvenli şekilde sağlanabilmesi adına, temizlik elemanına ait bilgileri tesise ulaştırıp, çalışanlarının ise şirkete ait kıyafetlerle ve yaka kartları ile çalışmasına izin verilmektedir.

Hem kadrosuna dâhil edeceği sözleşmeli temizlik personeli için hem de talep doğrultusunda müşterinin isteğine göre anlaşmalar yapılan sözleşmeler ile garanti altına alınmakta ve böylece gerek personelin, gerek müşterinin mağduriyeti en minimum noktaya indirilmektedir. Ayrıca müşterilerine ödeme açısından da kolaylıklar sağlayan Albeyaz Temizlik Şirketi, kendi geniş bütçesinden kaynaklı olarak parasal konuda sıkıntı yaşamadığı için, bu durumu müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlayacak şekilde kullanmaktadır. Periyodik olarak kendi denetim kadrosu ile yaptığı denetimler ile de en üstün hizmeti söz verdiği gibi sağlayıp sağlayamadığını kontrol eden şirket, müşterileri ile ve temizlik elemanı ile yaptığı sözleşmeler ile de hem iş anlaşmasındaki müşterilerinin tüm yasal haklarını, hem de çalıştırdığı personellerinin yasal haklarını garantiye alarak güvenilir bir hizmet ve çalışma ortamı yaratmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.