Yorumlar:

0
 0

İçinde bulunduğumuz zamanda trafikteki araç sayısı her geçen gün büyük oranlarda artmaktadır. Her il de olduğu gibi Adana’ da bu konuda üstüne düşen payı fazlası ile almıştır. Adana trafiğindeki araçların sayısında bulunan artış sonucunda şehrin farklı bölgelerinde kişilerin araçlarını park edecekleri otoparklara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçların sonucunda açık ve kapalı birçok otopark insanlara hizmet vermektedir. Bu otoparklara gün içerisinde sürekli araç girişi ve çıkışı olduğu için zamanla otopark temizliği ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Albeyaz Temizlik olarak Adana ve çevresinde bulunan açık-kapalı tüm otoparklar için temizlik hizmetleri sunmaktayız. 8 yıldır faaliyet gösteren firmamız ile otopark temizliği işlerinizde bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel kadromuz, teknolojiden faydalanarak kullandığımız cihazlar sayesinde otopark alanlarını mümkün olan en kısa sürede temizleyerek kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Otopark temizliği işlemini iki farklı şekilde yapmaktayız. Otopark zemin temizliğinin yanı sıra, otopark alanındaki trafik işaretleri, yön çizgileri, sensörler ve levhalardan oluşan yerlerin temizlik işlerini de yapmaktayız. Ayrıca otopark alanındaki havalandırma hatları ve yangın tesisat hatlarının temizliklerini yapmaktayız. Bu işlemlerin yanı sıra inşaatı yeni tamamlanmış otopark temizlik hizmetlerini de vermekteyiz. Daha kapsamlı olarak yapılan inşaat temizliklerinde kısa sürede istenilen sonuç alınmakta ve otopark temizliği yapılmaktadır. Otoparkınız sizlere temiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Açık ve kapalı tüm otopark temizliği işlerimizde zemin temizleme işleminden önce yüzeyde bulunan tüm toz ve kalıntıların temizlenmesi için kazıma aparatları ile detaylı olarak tüm alanı tarıyoruz. Bu işlemleri yaparken de personellerimizin kullandığı, aküsü bulunan otopark için zemin temizleme makinelerini kullanıyoruz. Daha sonra zemin temizleme makineleri ile otoparkta bulunan toz miktarına göre en az 2–3 kez yıkama işlemi yapıyoruz ve otoparkınızı tamamen kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu işlemleri normal insan günü ile yapmak büyük zaman alacağından otopark temizliği hizmetlerimizde özel temizleme cihazlarından faydalanıyoruz. Bu yüzden ne kadar büyük bir alandaki otopark olursa olsun kısa sürede otopark temizliği işlemini bitiriyoruz.

Adana’ ve çevredeki tüm otopark temizlik işleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kısa süre için randevu vererek sizin de uygun olduğunuz bir zamanda profesyonel ekibimiz ile temizlik yapılacak alana gelerek kısa sürede otoparkınızı temiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Bu sayede araçlarını park etmek için sizin otoparkınızı tercih eden sürücülerin araçlarına temiz bir ortamda ev sahipliği yapmış olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.