Yorumlar:

1
 1

Firmaların yaptıkları iş her ne olursa olsun ofisler yapılan işin aynaları gibidir. Müşterilerin ağırlandığı, anlaşmaların yapıldığı, iş görüşmelerinin ve toplantıların yapıldığı ofisler her zaman ön planda olduğu için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca ofiste çalışan bireyler de temiz ve güzel bir ortamda çalışmak, mesailerini tamamlamak isterler. Bu sebeplerden dolayı ofis temizliği önemli bir konudur. Adana’da hizmet veren Albeyaz Temizlik firmamız sizlere ofis temizliği için profesyonel çözümler üretmektedir.

İnsanlar çalıştıkları ofislerde vakitlerinin büyük bir kısmını geçirirler. Hatta bazen evlerinde geçirdikleri süreden daha fazla ofiste kalırlar. İçinde bulundukları ortamın hijyenik ve temiz olması sağlıkları açısından da oldukça önemlidir. Hiç temizlenmeyen, sürekli toz ve kir içinde bulunan bir ofiste çalışmak zamanla kişilerin sağlıklarını da tehlikeye sokmaktadır. Albeyaz temizlik olarak ihtiyaç duyduğunuz her an ofisinizi temizleyerek size ve çalışanlarınıza güzel bir ortamda çalışma olanağı sunuyoruz.

Firmamız ofis temizliği konusunda gereken önemi göstererek ayrıntılı bir şekilde ofis temizliğinizi yapmaktadır. Çok geniş alanları kapsayan temizlik planımız ile kısa sürede ofisinizin temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Ofislerde iç ve dış cam temizliğini firmamızdaki profesyonel cam temizleme çalışanları tarafından büyük bir özenle yapılıyor. Tüm camlarınızı özel çizilmeyi engelleyen bezler ile yaparak camlarınızı zarar görmeden temizliyoruz. Ofisinizin duvarları ve tavanları da aynı şekilde büyük bir özen ile temizlenmektedir. Duvarlarda zamanla oluşan örümcek ağları da ve böcekler alınarak güzel bir şekilde siliniyor. İstenildiği takdirde ofisinizde bulunan perde ve jaluziler yerlerinden sökülerek yıkanıyor ve kısa sürede tekrar yerlerine takılıyor. Ofis temizliği konusunda verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de ofisteki mobilyalardır. Mobilyalar sürekli toz topladıkları için özel bezler ile silinmektedir. Kitaplık ve raf şeklindeki mobilyalarınızı da tamamen boşaltarak en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz.  Ayrıca ofisinizde bulunan bilgisayar, telefon, fax, yazıcı, fotokopi makinesi gibi elektronik cihazlarınızı da özel olarak temizliyoruz. Ofis temizliği konusunda temizlediğimiz alanlar arasında ofislerde bulunan lavabo ve tuvaletlerde bulunuyor. Ofislerdeki çöplerin boşaltılarak temiz çöp poşetlerinin koyulması işlemi de bizim iş alanımız içine girmektedir.

Tüm Ofis temizlik ihtiyaçlarınızda Albeyaz temizlik firması olarak sürekli hizmetinizdeyiz. İster günlük, ister haftalık ve aylık tüm ofis temizliği işlerinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz kullandığı sessiz cihazlar ile ofisinizi temizlerken sizlerde işlerinize hiç ara vermeden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Bizler ofisinizden ayrıldığımızda güzel ve temiz kokular ile baş başa kalacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.