Yorumlar:

7
 7

Günümüzde ev temizlik hizmetleri firmalar tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Yoğun iş hayatından dolayı evlerinin temizlik işlerine yetişemeyen kişiler genellikle bu firmaları tercih ederek temizliklerini yaptırmaktadırlar. 8 yıldır Adana’da faaliyet gösteren Albeyaz Temizlik firmamızın hizmet verdiği alanlar içerisinde ev temizliği hizmetleri de verilmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından verilen temizlik hizmetleri ile evinizin tertemiz olmasını sağlıyoruz.

Ev temizliği işlemleri farklı kategorilere göre değerlendirilerek yapılmaktadır. Eşyalı olarak yapılan ev temizlikleri, eşyasız olarak yapılan ev temizlikleri, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası temizlik ve boş daire temizliği şeklinde temizlik işlemleri yapılmaktadır. Albeyaz temizlik firması olarak talep edilen temizlik işine göre ve evin büyüklüğüne göre belirlenen sayıda personellerimiz ile bir gün içerisinde tüm ev temizliği işlemlerinizi yapıyoruz.

Evinizin temizliği için firmamıza başvurduğunuzda uygun fiyatlar ile evinizin tamamını temizliyoruz. Temizlik için kullanılacak olan genel yüzey temizleyici, ıslak zemin temizleyici, temizlik süngerleri, temizlik bezleri, su kovası, fırça gibi malzemeler için de ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Firmamız ev temizliği konusunda anahtar teslim politikası ile evinizim her köşesini en ayrıntılı olacak şekilde temizleyerek evinizi temiz bir şekilde size geri teslim etmektedir.

Ev temizliği denildiğinde evin her köşesini en ince ayrıntısına kadar özenle temizliyoruz. Evdeki tüm cam ve çerçeveler özel olarak camların çizilmesini engelleyecek bezler ile siliniyor. Yerdeki zemin ne olursa olsun yine özel deterjanlar ile itinalı bir şekilde zemini temizliyoruz. Evdeki tüm kapıların da tozları alınarak temiz bezlerle silinmektedir. Ayrıca bütün odalarda toz alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Mobilyalardan, televizyon ve bilgisayar gibi tüm eşyalara kadar her şeyin tozunu alarak temizlenmesini sağlıyoruz. Mutfaktaki evye, tezgah ve fayanslardaki kirleri temizleyerek daha temiz bir hale getiriyoruz. Özellikle mutfaktaki eşyalarda yağ kalıntıları olduğu için mutfak temizliği ayrı bir önem arz etmektedir. Evdeki banyo ve tuvaletlerin temizlik işlemlerini de büyük bir özen ile gerçekleştirmekteyiz. Bu alanlardaki temizlik işlemleri klozet, lavabolar, küvet, duş kabini ve muslukları kapsamaktadır. Banyo ve tuvalet için kullanılan özel temizlik malzemeleri ile bütün kirlerden arındırılmaktadır. Banyolardaki dolapların dış ve iç temizliklerini de yapıyoruz. Ayrıca evdeki tüm koltuk ve halılar da şirketimiz tarafından temizlenmektedir.

Ev temizliklerinizde profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Adana’da bulunan firmamız Albeyaz Temizlik şirketimize başvurabilirsiniz. Size uygun olan bir zamanda evinize gelerek, evinizin baştan aşağıya temizlenmesi hizmetlerini sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.