Yorumlar:

0
 0

Gelişen teknolojinin sağladığı imkânlar doğrultusunda birçok farklı türde bina ve inşaat yapımı mümkündür. Giderek yaygınlaşan cam giydirme plazalar ya da şirketlerin dış cephe cam temizliği tamamen profesyonel bir ekip tarafından yapılması gereken ince bir iştir. Hem maddi anlamda hem de iş yerinin görünüm alıcılığını temizlik yaparken tahrip etmemek adına uzman bir ekip tarafından yapılacak olan ve temizlik malzemelerinin TSE standartlarına uygu olmasına dikkat etmek, dış cephedeki camların görünüm ve uzun süreli kullanımları için son derece önemlidir. Uzmanlar tarafından birçok kriter altında yapılan çalışmalar ile ortaya konulmuştur ki; dış cephe temizliği binanın dış materyal ömrünü uzatıp kısaltmada oldukça etkindir ve doğru bir temizlik uygulamasının senede en az iki kez periyodik olarak tekrarlanması gerekmektedir.

Birçok farklı tasarımla ve birçok farklı materyal kullanılarak tasarlanan binaların en yaygın olarak görülen örnekleri, alikoband binalar, cam giydirme ile tüm binayı aynalı camlarla saran yapılar, plaza, alüminyum ya da herhangi bir madde ile kaplama yapılan binalardır ve bu inşaların yüksekliği ya da türü ne olursa olsun Adana’da adından oldukça söz ettirmeyi başaran ve dış cephe temizliğinde de tüm diğer temizlik türlerindeki uzmanlığı gibi işini en kaliteli şekilde yapan şirket şüphesiz ki ilk akla gelen Albeyaz Temizlik Şirketi’dir. Şirket bünyesindeki tüm çalışanların iş güvelikleri, sigortaları ve tüm yasal hakları, çalışan ve işveren sözleşmeleri ile garanti altına alınmakta, bu durum yüksek binalardaki dış cephe temizliği yapan temizlik personelleri açısından da, müşterilerin de herhangi bir aksi durumda sorumluluk altına girmemeleri açısından, güven sağlaması adına son derece önemlidir.

Albeyaz Temizlik Şirketi, sözleşmeli personellerinin tecrübeli ya da tecrübesiz olduklarına bakmaksızın, hem işe ilk girişlerinde hem de çalışma süreleri boyunca belli aralıklarla periyodik olarak eğitim sağlamakta, daha sonra yapılacak işe göre ve personelin bilgi, yetenek kalifiyesi durumuna göre gruplandırmalar ile iş dağılımını sağlamaktadır. Bu şekilde müşterilerinin de işlerinin aksamaması adına son derece özverili bir yaklaşım sergilemiş olan temizlik şirketi, gerek vinç ve asma sepet yöntemi ya da gerekse makaslı platform, teleskopik uzatma ve örümcek vinç gibi teknolojinin de ilerlemiş mekanizmalarından faydalanarak, dış cephe cam temizliği işleminin en kısa sürede ve en doğru şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca kullandığı temizlik malzemelerinin de TSE standartlarında olması, dış cephe materyalinin daha uzun süre dış etkenlerden korunması ve tahrip olmadan kullanımına devam edebilmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.